Thumbnail innebandy

Styrelsen består 2019/2020 av följande personer:

•Tommy Komarek - Ordförande, 076–1271072, tommy.komarek@ericsson.com
•Fredrik Juhlin - Utbildning,076–3949872, fredrik.juhlin@telia.com
•Olof Lanner - Kassör,07x–xxx, oloflanner75@gmail.com
•Daniel Phrat - Register/licens,Materialansvar 070-326 60 90, daniel.prhat@gmail.com
•Gunnar Melkersson - Sportutveckling,tf.Sekreterare 070-2788544, gunnarmelkersson@hotmail.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Styrelsen kan även nås på e-postadress: styrelsen@sikinnebandy.se

Valberedningen:

•Mårten Thalén, 070-108 10 10, marten.thalen@spinnaker.se (även senioransvarig)
•Johan Ersson, 0709525413, johan.ersson@eu.jll.com
•Michael Leimer, michael.leimer@innebandy.se

Hallansvar (mot komunen)

2019/2020: Fredrik Juhlin, 076–3949872, fredrik.juhlin@telia.com

Styrelsens kontaktperson gentemot lagen

...i syfte att ha en för lagen känd person i styrelsen (se fullständigt namn ovan):
  • P12 – Gunnar
  • P11 – Tommy
  • P10 – Daniel
  • P05/06 – Tommy
  • P03/04 – Mårten (icke matchspelande lag)
  • P01/02 - Fredrik
  • F10/11 - Fredrik
  • F08/09 - Gunnar
  • F06/07 - Daniel
  • Dam - Mårten
  • Herr - Mårten

Styrelsemöten

...hålls alltid kl 18.30- ca 21.00 (öppen halvtimme* kl 18.30-19.00.)

Säsongen 2019/2020

  • Torsdag 22 augusti 2019
  • Torsdag 19 september 2019
  • Torsdag 24 oktober 2019
  • Torsdag 21 november 2019
  • Torsdag 12 december 2019
  • Torsdag 23 januari 2020
  • Torsdag 20 februari 2020
  • Torsdag 19 mars 2020
  • Torsdag 23 april 2020
  • Torsdag 14 maj 2020
  • Måndag 15 juni 2020

* Alla är välkomna på öppen halvtimme! Ingen föranmälan behövs!

Plats: Vi håller till i det lilla sammanträdesrummet i Hallonbergen. (Det står "sammanträdesrum" på en dörr
i korridoren mellan hall-A och hall-B) .

Årsmöte

Md sundbybergs ik fb logga
Klickbar bild till huvudsidan, www.sik.org.
Md stif
Klickbar bild
Md svif
Klickbar bild
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub