Ekerö IK 2:Blå - Sundbybergs IK Gul
Kälvesta IoF gul - Sundbybergs IK Lila
Sundbybergs IK Gul - Ängby IF 6
Sundbybergs IK Lila - FK Bromma Svart
Sundbybergs IK Lila - Ekerö IK 1:Gul
Sundbybergs IK Gul - Kälvesta IoF röd
Hässelby SK FF Svart 1 - Sundbybergs IK Lila
IFK Viksjö Blå 2 - Sundbybergs IK Gul
Sundbybergs IK Gul - Hässelby SK FF Grön
Sundbybergs IK Lila - Vasalund IF Frö 1
IFK Lidingö FK 22 Vit - Sundbybergs IK Lila
Vasalund IF Frösunda - Sundbybergs IK Gul
Sundbybergs IK Lila - Skå IK & Bygdegård Vit
Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 17
Sundbybergs IK Lila - IFK Viksjö Vit 2
Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 22
Träningsmatch mot AIK
Samling 10:30 vid Råstasjöns IP (vid Friends Arena/MoS)
OBS! 9 spelare, först till kvarn.
Fanns det ingen plats kvar? Skriv i whatsappgruppen så gör vi en kölista där.
SIK Indoor Cup i Löthallen.
Vi ställer upp med 1 lag.
KFF Cupen (inomhus). Vi ställer upp med 1 lag.
Match mot AIK FF 4
Match mot AIK FF 8
Sundbybergs IK Lila - AIK FF 14
Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 2015-30
Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Lila
AIK FF 13 - Sundbybergs IK Gul
Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 4
Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 2015-35
Hässelby SK FF Grön 2 - Sundbybergs IK Gul
Ekerö IK 2:Blå - Sundbybergs IK Lila
Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 2015-10
Sundbybergs IK Gul - Norrtulls SK Vit 3B
Spånga IS FK 11 - Sundbybergs IK Lila
IF Brommapojkarna 2015-20 - Sundbybergs IK Gul
12 platser, först till kvarn!
12 platser, först till kvarn!
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 18.00
Ombytta och klara 17.00
Vi ses på kansliet för årets föräldramöte.
OBS! Obligatoriskt möte, minst en förälder per spelare deltar.
Årliga säsongsavslutningen i Löthallen.
Den enda hålltiden vi har i år är Medaljutdelning klockan 15.05.
Se bifogad PDF med inbjudan från SIK